iOS ve Android’de BlackBerry 10 Deneyimi

BlackBerry 10 ile tekrar akıllı telefon pazarına girmeyi başaran BlackBerry, iOS ve Android kullanıcıları için BB 10’u tanıyabilecekleri bir uygulamayı kullanıma sundu.

BlackBerry 10 işletim sistemi ile akıllı telefon pazarında tekrar aktif olmaya başlayan BlackBerry firması, ürünlerinin daha çok talep görmesi için rakip işletim sistemleri kullanıcılarına kendi işletim sistemlerini tanıtmanın farklı bir yolunu bulmuş.

Bulunan bu yol ise firma tarafından hazırlanan bir demo sayfası ile iOS veAndroid kullanıcılarına kısmen de olsa BlackBerry 10 deneyimi yaşatıyor. iOS ve Android kullanıcıları için bir nevi sanal test ve deneme fırsatı diyebileceğimiz bu uygulamada ise BlackBerry Hub, Messenger ve Time Shift gibi özelliklerin kullanımı ve tanıtımı yer alıyor.

BlackBerry'nin BlackBerry 10 işletim sistemi için yapmış olduğu bu farklı tanıtım çalışmasını, iOS ve Android cihazınız üzerinde test etmek ve BlackBerry 10'un neler sunduğunu kısmen de olsa görmek isterseniz hemen cihazınız üzerinden bu adrese gidebilirsiniz.

Kaynak: http://shiftdelete.net/ios-ve-androidde-blackberry-10-deneyimi-43932.html
Önceki Yazı:Asus PadFone Infinity Ön İnceleme
Sonraki Yazı:iOS için Chrome'a Tam Ekran Desteği
Bir yorum yazın
Siz de görüşünüzü belirtebilirsiniz...