İnternetten Nasıl Para Kazanabilirim

İnternetten nasıl para kazanabilirim konulu yazımıza hoş geldiniz. Birçok insan şu günlerde yanlarına gelen insanların etkisi altında kalıyor. Öyleki her çevrede internet ile uğraşan bir kişi vardır. Bilgisayardan anlaması bile yeterlidir. Bu kişiler Türkiye'de birçok internet sitesinde gezer ve birilerinin nasıl paralar kazandığını görür. Ardından da size gelerek kendisi kazanıyormuş veya kazanmış gibi anlatmaya başlar. Sizde bir anlık gaflet ile birlikte bu işin nasıl birşey olduğunu oturur ve dinlersiniz. Yanınızda size bu işi anlatan kişi de kendiside okuduğu kadarı ile size anlatır ve öyledirki rahat para kazanma sanatı gibi geldiği için hemen aklınıza yatıverir. Bu işi nasıl yapabileceğinizi konuşurken birde bakmışsınız ki kendinizi internetin derinliklerinde bulmuşsunuz. İnternette gezinirken nasıl para kazanırım sayfalarını dolaşır olmuşsunuz. Haliyle birçok tıklama başı ücret veren veya anket sitelerine yönlenmeye başlamıştırsınız bile. Gel gelelim ne olduğuna, para kazanamadınız ve zamanınızı epeyce boşa harcadınız değil mi . . .

O zaman gelin size şöyle birşey söyleyeyim. Artık bu arayışlardan vazgeçin. İnternette o kadar çok tuzak var ki. İnanın bunların yerini öğrenene kadar bakıyorsunuz ki çok şey kaybetmişsiniz. Çok tehlikeli bir varlıktır internet. Bir örümcek ağı gibi dünyayı sarmış herkezin paylaşım yaptığı, kiminin birşeyler umduğu bir hal almıştır.

Gel gelelim internetten para kazanılmaz mı konusuna, çok da iyi paralar kazanılabilir ancak bunun için epeyce çalışmak, vakit harcamak ve sistemi öğrenmek gerekiyor. Öncelikle bir hedef belirlemeli ve o hedef doğrultusunda ilerlemelisiniz. Birden çok hedefiniz olur ise kaybedersiniz. Para kazanmak için para harcamanız gerektiği gerçeğini de unutmayın. Bir kenara not edin. Ürün satışı yapabilir, firmanızı büyütebilir, dilerseniz video izleme tarzı internet siteleri kurabilir . . . gibi bir çok şey yapabilirsiniz. İyi bir çalışma ve azimin sonucunda da unutmayın ki ileriyi görürsünüz.

Bugünlük bu kadar yazabildim ama yazılarımın devamı gelecek. Takip ederseniz internetin ne olduğunu size daha iyi anlatmaya çalışacağım. Özellikle internete 10 yılını vermiş biri olarak sizlere bunu söyleyebilirim.

internettenparakazanma

Önceki Yazı:Zaman Yolculuğu Nasıl Yapılır
Sonraki Yazı:Rio 2 – 2014 Türkçe Dublaj izle
Bir yorum yazın
Siz de görüşünüzü belirtebilirsiniz...